REGULAMIN

 1. Po przybyciu Państwa do naszego Ośrodka prosimy o zgłoszenie się do recepcji w celu dopełnienia obowiązków meldunkowych.
 2. Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15.00 a kończy o godzinie 10.00
 3. W momencie przekazania przez recepcję klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami, na życzenie pokój może zostać posprzątany, prosimy o zgłoszenie takiego życzenia w recepcji.
 4. W pokojach i w budynku obowiązuje zakaz palenia. Palenie dozwolone jest w miejscach wyznaczonych.
 5. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe nie należy używać w pokojach grzałek, kuchenek, grzejników, urządzeń gazowych, żelazek i innych podobnych urządzeń elektrycznych nie stanowiących stałego wyposażenia tych pomieszczeń. Nie dozwolone jest również używanie ognia otwartego.
 6. Gość Ośrodka ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić gospodarzy Ośrodka o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 7. Na terenie całego ośrodka zezwala się na konsumpcję alkoholi TYLKO zakupionych w barze.
 8. Cisza nocna obowiązuje od godz. 23.00 do godz. 7.00. Zmiana godzin ciszy nocnej może nastąpić w przypadku organizowania imprez o charakterze ogólnym lub przez grupy zorganizowane po uzgodnieniu z właścicielem Ośrodka.
 9. Zachowanie Gości i osób korzystających z naszych usług, nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Ośrodek może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 10. Pobyt zwierząt akceptowany jest tylko po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem Obiektu. Przyjmujemy tylko łagodne rasy na określonych warunkach: nie można zostawiać psa samego w pokoju, pies załatwia swoje potrzeby poza terenem obiektu, na terenie obiektu pies pozostaje na smyczy.
 11. Po godzinie 22.00 w pokojach nie mogą przebywać osoby odwiedzające naszych gości.
 12. Gość Ośrodka nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłyną okres, za który uiścił opłatę należną za pobyt.
 13. Dworek Jonatan nie ponosi odpowiedzialności za zaginione przedmioty oraz za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 14. Informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas niezależnych np. przerwy w dostawie prądu czy wody.
 15. Przy wyjeździe są Państwo zobowiązani udostępnić pokój do kontroli.
 16. W przypadku nie wykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
 17. W przypadku rezygnacji z rezerwacji, zadatek nie podlega zwrotowi.
 18. Dzieci oraz osoby nieletnie mogą korzystać z basenu i placu zabaw tylko pod opieką osoby dorosłej. Używanie wszelkich atrakcji odbywa się na własną odpowiedzialność.
 19. Basen jest czynny od 10.00-20.00. Zabrania się skoków do basenu.
 20. Przy pobycie jednej osoby dorosłej i dziecka w pokoju 2-osobowym, dziecko nie ma zniżki.
 21. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia Ośrodka bez zwrotu kosztów pobytu.

 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń i życzymy miłego wypoczynku.

LATARNIA W G?SKACH  JAZDA KONNA  PARK WODNY  WAKEPARK KOSZALIN  OGRODY HORTULUS W DOBRZYCY 

Mielno noclegi           Mielno noclegi           apartamenty nad Ba?tykiem